İç Giyim Toptancıları

Toptan İç Giyim

İç giyim üretici firmaları her ne kadar çoğunlukla İstanbul da salar bile ana satış mağazaları sultanhamam dadır. Ankara ve İzmir de çamaşır üreticilerde vardır. Ama çamaşır toptancılarının kalbi sultanhamam ve yeşildirekte çarpar. Toptan çamaşır satışı adet ve hacim olarak İstanbul da öndedir.

Toptan_camasir

İç giyim üretici firmaları her noktaya ulaşmakta zorluk çektikleri için analdolu da bayiler aracılığı satış hacimlerini artırmak yolunu izlemektedirler. Toptan çamaşır satıcıları bölgelerinde bayisi oldukları çamaşırları daha yaygın pazarlayabilmekteler.

Toptan çamaşırcılar birkaç iç giyim markası ve pijama çeşitlerini satmaktadırlar. Çok fazla çeşit iç giyim modelleri olması tabiî ki stok maliyetlerini ve stok sorunlarını meydana getiriyor. Ürünü bulamayan müşteri memnuniyetsizlik yaşamaktadır. Eskiden toptancılar bayan atlet, erkek atlet ve külot çeşitleri varken şuan için yüzlerce çamaşır modelleri var.

Katalog ile satış yapan hanımlar içinde firmamız yoncatoptan berrak çamaşır, şahinler iç giyim, le jardin gecelik, elite life korse markaları ile hizmet vermektedir. Mağazamızdan alışveriş yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de güvenl toptan alışveriş yapma imkanları vardır. Kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneklerimiz yanında ücretsiz kargo uygulamamız var.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !